Atık Yönetim Sistemi


Clipart Atık Yönetim Sitemi (AYS) nedir?

Atık toplama işini kontrol edilebilir hale getiren inovatif bir çözümdür. Atık toplama araçları ve konteynerleri, yönetici ve personeller ile tek bir ağ üzerinde toplayarak atık toplama işleminin takibini kolaylaştırmayı sağlar.

Clipart AYS ile sisteme entegre edilen tüm atık konteynerlerinin ve atık toplama araçlarının konumları ve pozisyonları gelişmiş kullanıcı ara yüzü olan web panelinden uzaktan takip edilmektedir. Bu sayede konteynerlerin zamanında toplanmasını sağlayarak atık toplama araçlarının güzergah ve rotası önceden planlanabilmektedir. Aynı zamanda mahalle ve sokak olarak sisteme entegre edilmiş konteynerlerin toplanma periyotlarını ayarlayabilir ve halk sağlığı ve hijyen açısından oluşan sorunların önüne geçilmesine katkı sağlar.
Araç rotalarının kolay takibi ve düzenlenmesi

Sisteme entegre edilen konteyner ve araçlardan gelen bilgiler ile oluşturulan detaylı raporlamalar sayesinde araç rotalarını düzenleyebilirsiniz.

2


Personelin çalışma bölgesi ve süresinin takibi

Personelin vardiya saatleri içerisinde hangi mahalle ve sokaklarda ne kadar süre geçirdiğini öğrenebilir ve buna bağlı olarak zaman yönetiminizi optimize edebilirsiniz.

3


Konteynerlerin konum ve toplanmasının takibi

Toplanmayan konteynerlerin takibini yaparak vatandaşlardan gelen şikayetlerin önüne geçebilirsiniz. Müdürlerin ve Vardiya Amirlerinin sahada personel takibini kolaylaştırabilirsiniz.